Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kompresor dynamiki w jesiennej odsłonie
#11
Witam Szanowne Kolezanki i nie mniej Szanownych Kolegow,

Odpowiadajac Koledze Henrykowi, a zarazem wszystkim potencjalnie zainteresowanym informuje, ze wlasnie chcialbym teraz zamowic opracowany wczesniej layout do kompresora opisanego wczesniej. Mam tylko prosbe, by ktos rzucil okiem na to co kilka wpisow wczesniej zamiescilem. Doswiadczenie wskazuje, ze kazdy projek layout'u warto wielokrotnie sprawdzac. Najlepiej aby to robily rozne osoby.

Uklad SSM2165 kupilem chyba w Polsce. Sprawdze i podam na Forum jaka jest dostepnosc tego elementu.

W tym miejscu chcialbym Koledze Henrykowi podziekowac kolejny raz za szczegolowe wyjasnienia i opis Jego konstrukcji.

W sprawie PCB do kompresora prosze  kontaktowac sie ze mna na priv.

Pozdrawiam wszystkich
George sp5rzm
Odpowiedz
#12
Sprawdziłem w necie na ile dostępne są układy scalone SSM2165. W miarę tanie są do kupienia na e-bay :

https://www.ebay.com/p/mpn-ssm2165-1s-ma...1123973806

Próbowałem na taobao.com ale portal chyba wyłączył możliwość przeglądania stron spoza Chin... Teraz trzeba się zalogować, a do tego trzeba mieć konto bankowe w Chinach. Co za świat...

Jeszcze jeden link do firmy handlującej elektroniką, a w tym układami scalonymi:

https://www.utsource.net/sch/ssm2165
Odpowiedz
#13
Witam Szanowne Koleżanki i nie mniej Szanownych Kolegów,

 Dzięki uprzejmości Wiesia SP9GAY zdobyliśmy link do najtańszego w necie SSM2165:

https://pl.aliexpress.com/item/5PCS-SSM2...bdb074a215


Biegnijmy kupować, bo gdzie indziej jest znacznie drożej!


Pozdrawiam wszystkich
George sp5rzm
Odpowiedz
#14
Witam Szanowne Kolezanki i nie mniej Szanownych Kolegow,

   Zapytam ponownie z nadzieja o to, czy w naszym gronie nie znajdzie sie chocby jedna dodatkowa osoba, ktora moglaby sprawdzic projekt layoutu kompresora dynamiki? Nie chcialbym ryzykowac zamawiania plytek bez solidnej korekty paru osob. Piotr juz sprawdzal. Obecnie moze to zrobi Kolejny Kolega. Poszukuje trzeciego zyczliwego.

Pozdrawiam wszystkich
George sp5rzm Sad
Odpowiedz
#15
Wezmę na weckend !!!
Odpowiedz
#16
   
   

.lay6   kompresor sp2jqr last v..lay6 (Rozmiar: 94.73 KB / Pobrań: 340)



Wiesławie,

Skoro się zgłosiłeś, no to proszę bardzo. Do sprawdzenia jest ostatnia wersja layout`u kompresora. Z góry dziękuję w imieniu własnym oraz grupy.


Pozdrawiam
George
Odpowiedz
#17
Witam Szanowne Koleżanki i nie mniej Szanownych Kolegów,

I jak to mówią: "słowo ciałem się stało".. Wykrakałem z tymi możliwymi błędami w layout`cie do kompresora ... Wieczorkiem przejrzałem projekt i znalazłem pomylone pady "2" z "3" w NE5534 . Gdyby ktoś chciał ten temat zbadać, to nagroda "Nobla" murowana :Smile.

Pozdrawiam wszystkich
George
Odpowiedz
#18
Widze, ze tloku do sprawdzania layoutu nie ma..Zaryzykowalem i zamowilem 15 plytek. Co najwyzej 17 dolarow licho wezmie gdyby okazalo sie, ze jakis blad przepuscilem..
Odpowiedz
#19
Witam Szanowne Kolezanki i nie mniej Szanownych Kolegow,

Niniejszym powiadamiam, ze PCB kompresora jest juz gotowe i obecnie czekamy na jego wysylke.

O  Ile UC nie oblozy nas podatkami, to  plytki wypadna ok. 6 zl/szt. Spodziewam sie, ze przesylka dotrze pod koniec grudnia.

Pozdrawiam wszystkich
George
Odpowiedz
#20

.lay6   kompresor sp2jqr last v..lay6 (Rozmiar: 95.57 KB / Pobrań: 399)
.lay6   kompresor sp2jqr last v..lay6 (Rozmiar: 95.57 KB / Pobrań: 399)
Osobom, które chciałyby zobaczyć jak ostatecznie wygląda zamówione PCB kompresora autorstwa Kolegi Henryka sp2jqr wklejam projekt wykonany w programie "Sprint Layout 6".

George
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości