Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QRP Pa z 3 RD16 na pokladzie PCB
#1
Witam Szanowne Kolezanki i nie mniej Szanownych Kolegow,

Jesienne prace przy driverze zakonczone. Za niedlugo Kolega Piotr SP9LVZ doda troche "energii" do tego rozwiazania. Od paru tygodni pracujemy nad inna wersja wzmacniacza, ktory tym razem ma byc wersja QRP i nie bedzie dostarczal wiecej anizeli 16W.

Wkrotce opublikujemy dokumentacje 6W drivera. Beda w niej wszystkie potrzebne informacje do tego , by moc bez komplikacji powtorzyc projekt.

Pozdrawiam wszystkich
George sp5rzm
Odpowiedz
#2
Swego czasu tez szukałem rozwiązań drivera .
poniżej schemat  mało skomplikowanego rozwiązania .Nie testowałem - ale może przyda się w rozważaniach.

.pdf   mini driver.pdf (Rozmiar: 99.79 KB / Pobrań: 345)
Odpowiedz
#3
Pawle,

Zawsze  lepiej jest miec  wiecej informacji. 

Pozdrawiam
George
Odpowiedz
#4
Zdjęcie wcześniej zapowiadanego PCB  do Pa na RD16.

   

Druga strona PCB

   
Odpowiedz
#5
Drogi Piotrze,

Pisanie na smartfonie i z "leniwym" wifi powoduje efekty zaskakujace... Teraz ta ogromniasta spacja pomiedzy tekstem, a zdjeciem. Sorry.

Pozdrawiam
George sp5rzm

(Jerzy - zdjęcia poprawiłem, problem jest w tym, że były "doklejone" jakieś duże białe tła do zdjęć i tak to wychodziło... poprzednio tez tak było, uwaga dla wszystkich - trzeba trzymać się zasady że zdjęcie na forum powinno mieć szerokość "600", Piotr)



W kraju mam rozpoczętą prace nad kolejna wersja Pa. Tym razem bez Sl610. Wszystkie przewidziane w tym rozwiązaniu tranzystory, to mosfety. Tranzystory mocy będą mocno od siebie odsunięte i na grubej miedzianej podkładce. Tak jak sugerowałeś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości